تبلیغات
آموزش بهداشت - شخصیت شناسی

شخصیت شناسی

 

نوشته شده توسط:مهدیه ممیزی

شما از جنس چه فلزی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

متولدین فروردین : آهن

فلز زندگی متولدین فروردین آهن است که 9 برابر دیگران به آنها قدرت می دهد و شانس و موفقیت آنها را در زندگی نه برابر می کند . انرژی و اشتیاق روانی انها می تواند همچون مشعل فروزانی ٬ راه را برای دستیابی به آرمان های بزرگی که در سر می پرورانند روشن نماید. آنها پیشگامانی هستند که همواره دیگران را به سمت هدفی نایافتنی هدایت می نمایند.متولدین فروردین کمتر به دنبال اندوختن ثروت هستند.ولی اگر شروع به مال اندوزی کنند با چنان سرعتی پیش می روند که وقت نمی کنند بایستند و پول ها را بشمرند. در زمینه پول ٬ زمان و حتی لباس خود بسیار دست و دلبازانه عمل می کنند و هر قدر هم فقیر باشند همیشه چیزی برای بخشیدن دارند. آنها اعتقاد دارند که وقتی به دیگران کمک می کنند نه فقط خرسند می شوند بلکه این عمل آنها باعث می شود که دیگران هم متقابلا کاری برای آنها انجام دهند.

 

متولدین اردیبهشت : مس

فلز ماه اردیبهشت مس است که رسانای برق و گرماست و بعد از گذشت سالها همچنان درخشان باقی می ماند. در زندگی خانوادگی حاکم ورئیس است و هیچکس جرات ندارد آرامش او را بر هم زند. او مانند زمان صبور است و مانند جنگل عمیق ٬ واز چنان قدرتی برخوردار است که قادر است کوه را جابجا کند ولی آدمی لجوج و یکدنده است. این افراد معمولا از چیزهای کوچک خوششان نمی آید واز همین رو دلبستگی خاصی به عشق پایدار و ثروت دارند.

 

متولدین خرداد : جیوه

فلز سرد جیوه در متولدین خرداد تمایلات دوگانه ای را به وجود می آورد مگر آنکه خودش جلوی آین کارها را بگیرد و به ندای قلب خود گوش کند. هنگامی که عمیقا به دنبال علت بی حوصلگی متولد خرداد بگردید در می یابید که او همیشه در پی هدفی است ولی مشکل اساسی او این است که هدف را نمی شناسد . متولد خرداد از تخیل بسیار قدرتمندی برخوردار است و به همین خاطر اهداف زیادی را در سر می پروراند. ذهن متولدین خرداد همیشه به کاری مشغول است و به همین دلیل بیش از دیگران به استراحت نیاز دارد . آنها با آنکه نسبت به بی خوابی حساس هستند ولی هیچگاه به اندازه کافی نمی خوابند.

 

متولدین تیر: نقره

فلزوجودی متولدین تیر ٬ نقره است که علیرغم تشابه با سایر فلزات از خصوصیات ویژه گرانبهایی برخوردار است. آنها قلب مهربانی دارند و نیاز دیگران را به خوبی حس می کنند و به آن اهمیت می دهند و می خواهند به دیگران کمک کنند ٬ اما در ابتدا منمتظر می شوند تا ببیند کسی دیگری پیدا می شود که پیش قدم شود چون دوست ندارد پول و وقت خود را صرف چیزی کنند که نیازی به آن نیست. اما اگر دریابد که کس دیگری آستین خود را بالا نزده است آنگاه در آخرین لحظه دست به کار می شود . او می گذارد که دو بار زیر آب فرو روید ٬ ولی بار سوم شما را نجات می دهد . او خیلی رئوف است و نمی گذارد غرق شوید.

 

متولدین مرداد: طلا

متولد مرداد در دوستی بسیار وفادار است و درموقع دشمنی آدم منصف و قدرتمندی است . او چه ساکت باشد ٬ چه خودنما ٬ فردی خلاق ٬ مبتکر و قدرتمند است . چون او از طلای خالص است به همین دلیل ما ٬ گاهی خودخواهی ٬ تکبرو تنبلی او را نادیده می گیریم .متولدین مرداد در مورد پول هیچگونه احتیاطی به خرج نمی دهند ٬ بسیار ولخرج هستند و حتی اگر پول زیادی نداشته باشند شیک می پوشند و زندگی شان لوکس است و برای تفریح و سرگرمی خود زیاد خرج می کنند. اگر کسی از آنها پول بخواهد به او می دهند و اگر نداشته باشند از دیگری قرض می کنند و به او می دهند.

 

متولدین شهریور: جیوه

اگر درجه حرارت محیط مناسب باشد ٬ متولدین شهریور علیرغم اینکه ظاهرا ترکیبی از فولاد و یخ به نظر می رسند ٬ در اثر عواطف اطرافیان ذوب خواهند شد . آنها بدون تردید انسانهایی صادق و قابل اعتمادی هستند ولی زمانی که نخواهند به جایی بروند و یا کار خاصی را انجام دهند ٬ به راحتی می توانند خود را به مریضی بزنند. در چنین مواقعی استعداد نمایی آنها در زمینه هنرپیشگی هویدا می شود. متولدین شهریور از عکسهای خود ایراد می گیرند و در مورد سر و وضع خود وسواس شدیدی دارند ٬ همیشه سر و وضعی مرتب و پاکیزه دارند و در مورد لباس بسیار سخت گیر هستند.

 

متولدین مهر : مس

متولدین مهر سودمندی فلز مس را که فلز هم آهنگی آنهاست بازتب می دهند. از هر گونه بی ادبی و بی نزاکتی تنفر دارند ولی با وجود این اگر تابلویی روی دیوار خانه تان کج باشد ًنرا صاف می کنند و اگر صدای تلویزیون تان زیاد باشد آن را کم می کنند . آنها عاشق مردم هستند ولی از اجتماعات بزرگ بدشان می اید.مانند کبوتران صلح دائم این طرف و آنطرف می روند.و به میانجیگری می پردازند و صلح و صفا برقرار می کنند.انسانهایی بامحبت و دلپذیر هستند ولی گاهی اوقات بداخلاق واخمو می شوندو از دستور دادن به دیگران خوششان می آید.

متولدین آبان: آهن

در بین متولدین آبان آدم عصبی و بی قرارخیلی کم دیده می شود و این در اثر فلز درونی شخصیت آنهاست ٬ با وجود این آنها خیلی رقیق القلب بوده و نسبت به افراد ناتوان و درمانده خیلی دلسوز هستند. متولدین آبان هرگز هدیه یا محبت کسی را فراموش نمی کنند و فورا در جستجوی جبران آن برمی ایند.از طرف دیگر ظلم و بی عدالتی را نیز فراموش نمی کنند و در مقابل ان واکنش های متفاوتی را از خود بروز می دهند. به خانواده و روابط خانوادگی اهمیت زیادی می دهندو رفتارشان با کودکان ملایم و عطوفت آمیز است.

 

متولدین آذر : قلع

در میان متولدین آذر به ندرت می توان کسی را پیدا کرد که شوخ طبع و بذله گو باشد و همین تعداداندک نیز که در گفتن لطیفه چنان خام هستندکه هیچ کس به آنها نمی خندد. اگر چه متولدین آذر حافظه ای بسیار قوی دارند ولی گاهی فراموش می کنند که کت خود را کجا گذاشته اند آنها هرگز نمی توانند دروغگوی ماهری باشند هیچ کس حتی برای یک لحظه نمی تواند دروغ آنها  را باور کند. ریا کاری و دروغ گویی اصلا با مزاج آنها سازگار نیست و هر وقت سعی به انجام این کار نمایند به زودی دستشان رو می شود . متولدین آذر ٬ چه کم رو چه پررو ٬ ر زمینه عشق همیشه آماده اند که شانس خود را امتحان کنند و خود را به آب و آتش بزنند.

 

متولدین دی : سرب

اگر چه فلز درونی متولد دی او را به فردی بسیار محکم تبدیل ساخته است اما او فردی خجالتی است که روحیه ای لطیف و حساس دارد. متولد دی همه کسانی را که باعث صعود آنها شده اند بسیار ستایش می کنند . آنها خواستار پیروزی و موفقیت هستند و به سنتها و آداب و رسوم احترام می گذارند. در شخصیت متولد دی همیشه اندکی افسردگی و غم همراه با جدیت وجود دارد. اما هیچ یک از این دو خصوصیت باعث نمی شود که اواز انضباط جدی دست بر دارد . متولد دی به حدی لایق و کارآمد است که به راحتی می توانید زمام امور را به دستش بسپارید.

 

متولدین بهمن: اورانیوم

فلز درونی متولدین بهمن یک فلز حقیقی نیست و یک ماده رادیواکتیو است که فقط در ترکیبات یافت می شود . اورانیوم می تواند موجب انفجارات عظیم و زنجیره ای گردداز همین رو تلاش برای محدود کردن آنها و مجبورساختن شان به انجام کاری مثل کوشش برای به دام انداختن طوفان زمستانی در یک بطری است . متولدین بهمن عقیده خود را خیلی رک و بی پرده به زبان می آورد ولی هرگز سعی نمی کند عقیده اش را به شما تحمیل کند. یک بهمنی برای احساس امنیت دور و اطراف خود را شلوغ می کند و دوستان زیادی دارد ولی گاهی اوقات به یکباره در پیله تنهایی خود فرو می رود و دلش می خواهد تنها باشد.

 

متولدین اسفند: قلع

فلز متولد اسفند ٬ آهن ٬ جیوه ٬ طلا و یا سرب نیست بلکه آلیاژی از فلزهاست که نشانگر غیر واقعی و توهم آمیز بودن این افراد است. آنها قوی تر از آن هستند که می پندارید و عاقل تر ازآن که می شناسید ولی تا زمانی که خودشان راز وجود شان را کشف نکنند ٬ راز آنها همواره پوشیده و مخفی باقی خواهد ماند. یک متولد اسفندتمایل چندانی به آرزوهای دنیوی ندارد٬ همچنین برای مقام ٬ قدرت و یا رهبری ارزشی قائل نیست و ثروت و مال دنیا برای او جذابیتی ندارد. او به آینده هیچ اشتیاقی ندارد و نسبت به آن بی خیال است. در مورد گذشته نیز دانشی شهودی دارد و در مورد امروز شکیبا و مقاوم استFit Body Keto Diet
یکشنبه 13 مرداد 1398 03:56 ب.ظ
I liked up to you'll obtain performed proper here. The comic strip is attractive, your authored subject matter stylish.
however, you command get got an nervousness over that
you want be turning in the following. in poor health unquestionably come more before once more since exactly the
similar nearly very ceaselessly within case you shield this hike.
Bitcoin Lifestyle
شنبه 5 مرداد 1398 02:17 ب.ظ
Merely to follow up on the update of this issue on your web-site and would like to let you know just how much
I loved the time you took to publish this handy post. In the post,
you really spoke on how to definitely handle this challenge with all
convenience. It would be my personal pleasure to build up some
more ideas from your web site and come up to offer others
what I have benefited from you. Thanks for your
usual great effort.
http://duraburnketo.net/
جمعه 4 مرداد 1398 01:29 ب.ظ
Hi there, I discovered your website by way of Google even as searching for a comparable matter,
your web site came up, it looks great. I have bookmarked
it in my google bookmarks.[X-N-E-W-L-I-N-S-P-I-N-X]Hello there, simply was
alert to your blog via Google, and located that it's
truly informative. I am going to watch out for brussels.

I'll appreciate in the event you proceed this in future.
A lot of folks can be benefited from your writing.

Cheers!
Bitcoin Lifestyle Login
پنجشنبه 27 تیر 1398 12:51 ق.ظ
I'd like to find out more? I'd care to find out more details.
http://alturl.com/uujs6
جمعه 21 تیر 1398 02:45 ق.ظ
I adore foregathering utile information, this post has got me
even more info!
https://www.care2.com/c2c/people/profile.html?pid=256076573
یکشنبه 16 تیر 1398 06:37 ب.ظ
I loved up to you'll obtain performed proper here.
The cartoon is tasteful, your authored material stylish. nevertheless, you
command get got an shakiness over that you want be delivering the following.
sick certainly come further beforehand once more
since precisely the similar nearly a lot continuously inside of case you defend
this increase.
https://www.liveinternet.ru/users/egan_oneal/post456682381
یکشنبه 16 تیر 1398 12:11 ب.ظ
I will right away take hold of your rss feed as I can not in finding your e-mail subscription link or e-newsletter service.
Do you have any? Please let me know in order that I may subscribe.
Thanks.
https://foursquare.com/user/546859082/list/do-total-supplements-work-well
یکشنبه 16 تیر 1398 08:05 ق.ظ
Thank you, I have just been looking for information about this topic for ages and yours is the greatest I've discovered so far.
However, what in regards to the conclusion?
Are you sure concerning the supply?
https://www.collegian.psu.edu/users/profile/hedrickbitsch3/
یکشنبه 16 تیر 1398 07:53 ق.ظ
Sweet site, super layout, rattling clean and apply genial.
http://faulkner24horowitz.unblog.fr/2019/06/21/eat-healthy-to-feel-healthy/
یکشنبه 16 تیر 1398 07:38 ق.ظ
What's Happening i am new to this, I stumbled upon this I have found It positively useful and it has helped me
out loads. I'm hoping to contribute & help other
customers like its helped me. Good job.
http://kennymcknight56.jigsy.com/entries/general/Why-veggies-Try-pure-Skin-Care-Products
یکشنبه 16 تیر 1398 07:21 ق.ظ
Spot on with this write-up, I honestly believe this web site needs much more attention. I?ll probably be returning to read through more, thanks for the
information!
https://www.plurk.com/mcintosh16acosta
یکشنبه 16 تیر 1398 06:13 ق.ظ
Thank you for the sensible critique. Me & my neighbor were just preparing to do a little research
on this. We got a grab a book from our area library
but I think I learned more clear from this post.
I am very glad to see such great info being shared freely out there.
http://als.anits.edu.in/members/dohertyengberg679/
یکشنبه 16 تیر 1398 05:56 ق.ظ
Only wanna state that this is handy, Thanks for taking your time to write this.
http://wooten41viborg.uniterre.com/880135/Muscle+Building+Foods+-+What+can+I+Eat+For+Muscle+construction%3F.html
یکشنبه 16 تیر 1398 04:24 ق.ظ
What's Going down i am new to this, I stumbled upon this I have found It absolutely
useful and it has helped me out loads. I'm hoping to contribute
& assist other customers like its aided me. Good job.
http://adfoc.us/x71852222
یکشنبه 16 تیر 1398 03:49 ق.ظ
I was honored to receive a call from my friend as soon as he found the important ideas shared on your own site.
Examining your blog publication is a real amazing experience.
Many thanks for considering readers like me, and I wish you the best of achievements as a professional
in this domain.
https://www.care2.com/c2c/people/profile.html?pid=569958878
یکشنبه 16 تیر 1398 03:42 ق.ظ
Hi, i feel that i saw you visited my site thus i got here to ?go back the desire?.I am
attempting to in finding issues to improve my website!I guess its ok to use a few of your ideas!!
http://www.docspal.com/viewer?id=qncswhax-15865758
یکشنبه 16 تیر 1398 02:55 ق.ظ
It's impressive that you are getting thoughts from this paragraph as well as from our discussion made at
this time.
http://www.feedbooks.com/user/5315265/profile
یکشنبه 16 تیر 1398 02:39 ق.ظ
I'm really impressed with your writing skills as well as with the layout on your weblog.
Is this a paid theme or did you modify it yourself? Anyway keep up the excellent quality writing, it's rare to see
a great blog like this one these days.
https://foursquare.com/user/542607464/list/6-for-you-to-accelerate-pounds-reduction-and-drop
یکشنبه 16 تیر 1398 02:31 ق.ظ
Greetings from Los angeles! I'm bored at work so I decided to
check out your blog on my iphone during lunch break.
I love the information you present here and can't wait to take a look when I get
home. I'm shocked at how quick your blog loaded on my phone ..
I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, great blog!
https://getsatisfaction.com/people/pridgen90oh
یکشنبه 16 تیر 1398 02:17 ق.ظ
I really lucky to find this internet site on bing, just what I
was looking for :D besides bookmarked.
http://tinyurl.com/wcauun17
یکشنبه 16 تیر 1398 01:11 ق.ظ
Hello There. I found your blog using msn. This is a very smartly written article.
I will make sure to bookmark it and come back to learn more of your useful information. Thanks for the post.
I'll certainly comeback.
http://ity.im/I6fiC
یکشنبه 16 تیر 1398 01:01 ق.ظ
Wow, fantastic blog layout! How long have you been blogging for?
you made blogging look easy. The overall look of your website is wonderful,
let alone the content!
https://www.kickstarter.com/profile/345525303/about
یکشنبه 16 تیر 1398 12:35 ق.ظ
Hi mates, its impressive paragraph regarding cultureand completely defined, keep it up all the time.
http://www.yourfilelink.com/get.php?fid=2052766
یکشنبه 16 تیر 1398 12:34 ق.ظ
Hello there, You've done an incredible job. I'll
certainly digg it and personally suggest to my friends.
I am confident they'll be benefited from this site.
https://www.liveinternet.ru/users/ahmed_holmgaard/post456662764
یکشنبه 16 تیر 1398 12:22 ق.ظ
Good write-up, I am regular visitor of one's website, maintain up the excellent operate, and It
is going to be a regular visitor for a lengthy time.
https://tiny.cc/2fij8y
یکشنبه 16 تیر 1398 12:17 ق.ظ
I am so happy to read this. This is the type of manual that needs to be given and not
the accidental misinformation that is at the other blogs.
Appreciate your sharing this greatest doc.
https://holder51hammond.kinja.com/exercise-should-keep-your-skin-looking-refreshed-and-re-1835677085
شنبه 15 تیر 1398 11:44 ب.ظ
It's really very difficult in this full of activity life to listen news on TV,
so I just use the web for that purpose, and get the most recent information.
https://www.datafilehost.com/d/dd658db0
شنبه 15 تیر 1398 11:39 ب.ظ
I wanted to jot down a simple message in order to
appreciate you for the stunning ideas you are posting here.

My long internet investigation has finally been compensated with high-quality facts and techniques to exchange
with my friends. I 'd assert that most of us website visitors are quite fortunate to dwell
in a superb website with many marvellous professionals
with beneficial points. I feel really blessed to have come across your web pages and look forward to really more exciting
times reading here. Thank you once more for a lot of things.
http://als.anits.edu.in/members/walterogle772/
شنبه 15 تیر 1398 11:37 ب.ظ
There is definately a great deal to find out about this issue.
I like all the points you made.
http://www.magcloud.com/user/oddershede71malling
شنبه 15 تیر 1398 11:12 ب.ظ
Hi, I would like to subscribe for this webpage to get most up-to-date updates,
thus where can i do it please help.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30